21 Kasım 2019
  • İstanbul17°C
  • Ankara9°C
  • İzmir21°C

HAYVANLARA YAPILAN ZULÜMÜN CEZASI HUKUKTA AĞIRLAŞTIRILMALI

Atakan Taşur

20 Nisan 2019 Cumartesi 17:47

Merhaba değerli okuyucularım ve birbirinden kıymetli takipcilerim son günlerde Ankara başta olmak üzere bir çok il de hayvanlar'a yapılan bu hayasızca , vahşice katliamların önüne geçmeye dur demeliyiz. Biz insanoğluna bu varlıklar ne yapıyorda biz onların yaşam hakkını elinden alıyoruz veya almaya tenezzül ettiriyoruz diye kendimize sorguya çekmeliyiz. Hayvan hakları koruma STK ları basta olmak üzere birçok devlet adamı buna neden kayıtsız kalırız? 
 
 
Allah'ın yarattığını ancak Allah alır hadisini göz önünde bulundurmayan bu canilerin en ağır hukuk cezaları ile yargılanmasını  tüm kamuoyuna ivedi şekilde duyurmaktaydım. İnsanlara yapılan katliamlarda bile hukukun bu ülkede adil işlemediğini görüp hayvan hakları üzerinde işlemesini beklemekte bizim için çok vahim bir durumda olduğumuzun apaçık göstergesidir.
 
Bu kadar çok dışarıda yargısız ve adil olmayan şartlarla dolaşan ve dolaşmaya müsade edilen cani ve katliamcı insanların en hızlı şekilde yakalanıp yargılanmasını istemekteyim. Onları yaşatmak bizim elimizde, onlara bakmak bizim elimizde, onları beslemek onlarla varolmak yine bizim elimizde onlar bizim tek dostumuzdur. Tüm devlet yetkililerimize ivedi şekilde duyurulur.
Yorumlar